Jak wykorzystać potencjał pracowników do budowy przewagi nad konkurencją? Lublin – Spotkanie Informacyjne NKL

 W najbliższy poniedziałek, 26 maja w Lublinie odbędzie się Spotkanie Informacyjne dla przedsiębiorców i specjalistów odpowiedzialnych za zarządzanie kadrami w firmach. Podczas spotkania po raz pierwszy zostanie przedstawione innowacyjne Narzędzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL), dzięki któremu uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać gromadzone dane o zasobach ludzkim dla podniesienia wartości rynkowej firmy. Jest to kolejne spotkanie z cyklu 20 organizowanych w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkoły Głównej Handlowej „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

 Polskim firmom brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr, tym bardziej trudno im zarządzać czynnikami, których nie znają, gdyż ich nie badają. Wykorzystanie NKL ma to zmienić. Dzięki narzędziu wzrośnie zrozumienie dla potrzeby analizy i budowania przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, a w dalszej kolejności rozwoju całego przedsiębiorstwa – tłumaczy Dr Łukasz Sienkiewicz, koordynator merytoryczny projektu NKL z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH.

 

Spotkanie w Lublinie ma na celu zebranie opinii i sugestii lokalnych przedsiębiorców na temat tworzonego narzędzia, co posłuży do opracowania jego finalnego kształtu. Regularne wykorzystanie NKL przez osoby zarządzające na co dzień kapitałem ludzkim w firmach ma przekonać o słuszności i opłacalności inwestowania w pracowników.

 

Czerwcowe terminy wydarzeń w Łodzi oraz Gdańsku, formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat projektu dostępne są na stronie http://nkl.parp.gov.pl

 

Patronat honorowy nad projektem „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa” sprawuje Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Patronem merytorycznym jest Konfederacja Lewiatan.

 

Kontakt prasowy:

Monica Ponce Jakubowska

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

tel. 22 432 70 44, 664 025 073

e-mail:monica_ponce@parp.gov.pl

Dodano: 23 Maj 2014
Powrót
Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju
ul. Księcia Witolda, lok. I, 21-500 Biała Podlaska
tel. 603 928 413, 724 600 303
 www.bfr-bialapodlaska.pl      info@bfr-bialapodlaska.pl
BFR
© Copyright 2012 BFR
Odwiedziło nas 321006 osób