Misje gospodarcze do Tunezji, Nigerii, Ugandy oraz Monako

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje misje gospodarcze  do mniej znanych, ale bardzo perspektywicznych rynków takich jak Tunezja, Nigeria, Uganda, Monako. Nabór na wyjazdy dla firm zostanie ogłoszony na początku przyszłego tygodnia.  

 

O działalności eksportowej lubelskich przedsiębiorców rozmawiali  10 kwietnia br. z dziennikarzami wicepremier Janusz Piechociński, marszałek województwa Krzysztof Hetman i wicemarszałek Krzysztof Grabczuk.

Do Monako pojadą firmy z branży spożywczej i maszynowej. Do Nigerii przedsiębiorcy reprezentujący sektor chemiczny, odzieżowy i meblowy. W drugiej turze wyjazdów lubelskie firmy wezmą w sumie udział w ośmiu misjach gospodarczych. - Wysyłamy naszych przedsiębiorców m.in. do Angoli, Ugandy, Rwandy i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wybraliśmy tym razem kierunki dość egzotyczne, ale mamy dowody na to, że nasze firmy poradzą sobie na takich rynkach doskonale. Przykładem może być Sipma czy Ursus - powiedział marszałek województwa Krzysztof Hetman. - To jest bardzo dobra informacja nie tylko dla lubelskich przedsiębiorców. To pokazuje również jak ważnym partnerem dla przedsiębiorczości i gospodarki narodowej jest samorząd. Województwo lubelskie jest tutaj wzorcowym przykładem - podkreślił wicepremier Janusz Piechociński.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru na wyjazdy dla firm ukażą się na naszej stronie
oraz na stronie www.invest.lubelskie.pl

Dodano: 11 Kwiecień 2014
Powrót
Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju
ul. Księcia Witolda, lok. I, 21-500 Biała Podlaska
tel. 603 928 413, 724 600 303
 www.bfr-bialapodlaska.pl      info@bfr-bialapodlaska.pl
BFR
© Copyright 2012 BFR
Odwiedziło nas 321015 osób