KONKURS

Taka szansa po raz pierwszy w LUBLINIE! Skup się przez 90 dni na rozwoju swojego biznesu i przejdź kompleksowy program rozwojowy. Całkowicie za darmo!

HARMONOGRAM

 

ETAP 1

Do 23.09.2015 wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz od nas 10 pytań dotyczących Twojej firmy, startupu lub projektu, który realizujesz. Opisz w nich dokładnie wszystkie atuty i swój pomysł na rozwój. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 60 najbardziej innowacyjnych i ciekawych projektów, które podejmą dalszą walkę o rozwój!

 

ETAP 2

28.09.2015 odbędzie się konkurs krótkich (3 minutowych) wystąpień prezentujących Twój projekt, zespół i wizję rozwoju. Oceniać je będą przedstawiciele Urzędu Miasta, Business Link Lublin oraz lubelscy przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem. Ten etap kończy się zwycięstwem dla 30 firm! NAGRODĄ jest 90 dni w Business Link – miejscu, które rozwija biznes.

 

6 POWODÓW DLACZEGO WARTO

 

MIEJSCE DO PRACY

Otrzymasz możliwość korzystania z najwyższej klasy biur dostępnych 24/h w Lublinie oraz 9 innych lokalizacji Business Link w Polsce.

 

ROZSZERZANIE PERSPEKTYWY

W trakcie spotkań z serii Business Icebraker dowiesz się o różnych możliwościach współpracy z instytucjami oraz poznasz osoby, które odpowiadają w regionie za akcelerację biznesu.

 

KONKRETNY PLAN I CEL

Na indywidualnym spotkaniu w formule coachingu sprecyzujesz swoje cele oraz dopasujesz 90-cio dniowy program rozwoju tak zrealizować swoje zamierzenia

            

KONTAKTY I MOŻLIWOŚCI

Dzięki aktywnym uczestniczeniu w organizowanych wydarzeniach będziesz miał szansę poznać wielu innych przedsiębiorców, którzy być może staną się partnerami Twojego biznesu.

               

DOSTĘP DO WIEDZY PRAKTYKÓW

W trakcie 90 dni będziesz miał możliwość zdobywania wiedzy w trakcie wielu szkoleń i wydarzeń networkingowych, a także indywidualnej sesji mentoringowej.

 

I WIELE INNYCH 

Najlepsze projekty będą mogły rywalizować o możliwość akceleracji globalnej oraz prezentować swoje pomysły przed potencjalnymi inwestorami.

 

i to wszystko całkowicie za darmo i bez zobowiązań

 

Zobacz jaka czeka Cię nagroda

 

Nagrodą główną jest udział w 90-cio dniowym programie akceleracji realizowanym przez Business Link. Na początku przedsiębiorcy postawią sobie cel, który chcą osiągnąć w ciągu najbliższych 3 miesięcy, a następnie razem z Business Linkiem przejdą program rozwoju obejmujący pracę nad modelem biznesowym, warsztaty z wystąpień publicznych, sprzedaży, brandingu oraz indywidualnie dobierane tematy. Poza tym, będą mogli korzystać z coworkingu 24/7 w Business Link Lublin przy ul. Lipowej 4a oraz w 10ciu innych miastach w Polsce, obsługi recepcyjnej, dostaną własną skrytkę pocztową oraz dostęp do bazy wszystkich 600 przedsiębiorców z Business Link.

 

Więcej o Business Link na www.blpoland.com.

Dodano: 16 Wrzesień 2015
Powrót
Bialskopodlaska Fundacja Rozwoju
ul. Księcia Witolda, lok. I, 21-500 Biała Podlaska
tel. 603 928 413, 724 600 303
 www.bfr-bialapodlaska.pl      info@bfr-bialapodlaska.pl
BFR
© Copyright 2012 BFR
Odwiedziło nas 320988 osób